Вы здесь

Зв`язок і комфорт досягають небувалих висот з гарнітурою S1 Passive Helicopter від Sennheiser

Цього року на виставці AERO у Фрідрихсхафені, Німеччина аудіо фахівець Sennheiser представив гарнітуру S1 Passive Helicopter з розніманням U/174. Високопродуктивна гелікоптерна гарнітура надає пілотам чудове пасивне шумозаглушення й унікальний комфорт носіння. S1 Passive Helicopter доповнює сімейство S1, що складається з S1 Digital, S1 Passive і S1 Noisegard™.

Готові до зльоту? Не має значення, де ви перебуваєте, у мальовничому польоті або на шляху між пунктами призначення — пілотові завжди потрібна впевненість, що його голосовий зв`язок повністю надійний. Це особливо актуально для гелікоптерів, де рівень шуму може бути дуже високим. Для вирішення цього завдання Sennheiser випускає гарнітуру S1 Passive Helicopter зі специфічним розніманням U/174. Модель забезпечує чудове пасивне шумозаглушення, перевірену якість звуку Sennheiser і такий же високий рівень комфорту носіння, як і у варіанті S1 Passive. Повнорозмірна гарнітура була спеціально спроектована для тих пілотів, хто прагне мати видатне шумозаглушення, але не прагне використовувати активну гарнітуру.

Захист від піків гучності у радіозв`язку

«Гарнітура S1 Passive Helicopter забезпечує безпечну й чітку передачу розмови між кабіною й контрольною вежею, — казав Дэвід Данлеп (David Dunlap), директор Sennheiser Aviation. — Особливістю гарнітури Passive є система Activegard™, що захищає вуха пілота від звукових піків, які можуть виникнути при радіозв`язку». Якщо рівень прийнятого сигналу перевищує 110 дБ, Activegard™ автоматично компресує звук: усе залишається чітким і розбірливим, але на припустимій гучності.

Насолоджуйтеся музикою й здійснюйте телефонні дзвінки з кабіни

Гарнітура S1 Passive Helicopter може підключатися відразу до аудіо пристроїв і мобільних телефонів. Коли грає музика, гарнітура забезпечує найвищу якість аудіо Sennheiser. Як тільки пілот зв`язується з вежею, музика або телефонний дзвінок автоматично приглушається.

Контактний тиск гарнітури S1 Passive Helicopter може встановлюватися на трьох рівнях, а амбушюри мають інноваційну «зону окулярів», що забезпечує їхнє адаптивне прилягання. Це гарантує пілотові оптимальний баланс між відмінним шумозаглушенням і комфортною посадкою, дозволяючи тим самим максимально сконцентруватися на польоті.

Гарантія й доступність

Гарнітура S1 Passive Helicopter є частиною родини S1 авіаційних гарнітур загального призначення, випущених Sennheiser. Гарнітура виробляється у Німеччині й на неї надається 5-річна гарантія. Вона доступна в авторизованих дилерів Sennheiser Aviation Premium.

 

Інформацію надала компанія «Індіго мюзік»

 

Share

Додати коментар

CAPTCHA
Доведіть, що ви не робот
4 + 14 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад для 1 + 3 введіть 4.

Афіша

Останнє Відео

Події

6-8 червня у мальовничій Пущі-Водиці вдванадцяте пройшов XII  Всеукраїнський семінар-практикум...
опубліковано: 14.06.2019 - 15:43 | детальніше >>>
У проекті нового ДБН щодо закладів культури та дозвілля вводяться сучасні вимоги до проектування...
опубліковано: 30.03.2019 - 12:14 | детальніше >>>
В 50-60х рр минулого століття звукові системи були простими, що давало можливість розібратися в них...
опубліковано: 03.10.2018 - 12:55 | детальніше >>>
11 жовтня, 14:00. Спікер: Надія Бондарець (саунд експерт, засновник проекту ILoveSoundUA,...
опубліковано: 25.09.2018 - 16:16 | детальніше >>>
З 14 по 16 червня у Пущі Водиці відбувся ХІ Всеукраїнський навчально-практичний семінар...
опубліковано: 27.06.2018 - 12:28 | детальніше >>>

Фото