Вы здесь

Підсумки ХI Всеукраїнського навчально-практичного семінару звукорежисерів

З 14 по 16 червня у Пущі Водиці відбувся ХІ Всеукраїнський навчально-практичний семінар звукорежисерів : понад 100 учасників з усіх орегіонів країни долучилися до професійних обговорень нагальних проблем . Цьогоріч майже 25 відсотків учасників вперше відвідали наш форум, що засвідчує стрімкий розвиток галузі в Україні. Відзначимо, що, як і в попередні роки, технічним партнером семінару виступила компанія «РеалМюзік».

Цьогоріч в рамках проекту перед українськими звукорежисерами виступили спеціальні гості, зокрема:

  • представник компанії Focal (Франція) – регіональний менеджер PRO напрямку - Vincent Moreuillе зробив презентацію про іноваційні технології компанії, а також тест-драйв студійних моніторів у приміщенні навчальної частини семінару;
  • Joel Damiano –провідний інженер  DAS Audio (Іспанія) провів презентацію програмного управління DASnet та DASaim та демонстрацію роботи активного звукового лінійного масиву DAS Audio Aero-40A ;
  • демонстрацію новітньої флагманської цифрової мікшерної консолі YAMAHA PM10 презентував Hiroaki Fujita .

Серед найбільш актуальних питань, які розглядалися на семінарі - це виклики, що стоять перед практикуючим звукорежисером з появою аудіостоків. Зокрема, звукорежисери мали можливість обмінятися досвідом щодо питань музичних трендів на аудіостоці, оподаткування, авторського права та підводних каменів аудіостоків.

Звукорежисери, як і в попередні роки, мали можливість пройти тренінги від провідних фахівців українських компаній - виробників і дистриб'юторів звукового обладнання, зокрема СП "Комора", «Індіго мюзік», «Юритмікс», «ЛАЙТЕК», «Комплекс V», «MAG Audio»,  «Продіджей Україна», «Ін-Джаз», "Sound House Pro"  тощо.

Також в рамках роботи навчально-практичного семінару українські звукорежисери мали рідкісну можливість відвідати НСК "Олімпійський" та протестувати нове звукове обладнання, яке забезпечує не лише потреби стадіону, а й фактично стало базовим для проведення гучних мистецьких акцій у Києві. 

Фактично 3 дні насиченої роботи вчергове засвідчили, що українська звукорежисура потребує системної комунікації між усіма гравцями ринку та всередині самої професійної спільноти.

 

Share

Додати коментар

CAPTCHA
Доведіть, що ви не робот
12 + 7 =
Розв'яжіть цю просту задачку і введіть відповідь. Наприклад для 1 + 3 введіть 4.

Останнє Відео

Події

Виставки Musikmesse 2020 і Prolight+Sound 2020 не відбудуться у запланований термін і будуть...
опубліковано: 11.03.2020 - 11:41 | детальніше >>>
6-8 червня у мальовничій Пущі-Водиці вдванадцяте пройшов XII  Всеукраїнський семінар-практикум...
опубліковано: 14.06.2019 - 15:43 | детальніше >>>
У проекті нового ДБН щодо закладів культури та дозвілля вводяться сучасні вимоги до проектування...
опубліковано: 30.03.2019 - 12:14 | детальніше >>>
В 50-60х рр минулого століття звукові системи були простими, що давало можливість розібратися в них...
опубліковано: 03.10.2018 - 12:55 | детальніше >>>
11 жовтня, 14:00. Спікер: Надія Бондарець (саунд експерт, засновник проекту ILoveSoundUA,...
опубліковано: 25.09.2018 - 16:16 | детальніше >>>

Фото